Základy angličtiny v pdf: 5 krokov k úspešnej anglickej konverzácii

Základy angličtiny v pdf

Poznáte ten pocit, keď sa musíte dohovárať rukami-nohami, pretože neviete vytvoriť súvislú vetu? Alebo keď rozumiete, čo vám cudzinec hovorí, ale neviete, ako odpovedať alebo sa niečo opýtať? Nie ste v tom sami. Aj ja som sa kedysi bála konverzovať a aj moje študentky a študenti.

Na základe našich súkromných lekcií som vytvorila systém 5 krokov, s ktorými sa naučíte základy angličtiny a zvládnete jednoduchú anglickú konverzáciu aj ako začiatočníci.

Vytvorila som tento pdf dokument, v ktorom nájdete: sloveso byť, otázky s „do“ a „does“, tvorbu otázok a anglický slovosled.

Tieto základy angličtiny v pdf si môžete zdarma stiahnuť TU.

Nemusíte čakať na dokonalú angličtinu, na to, aby ste po anglicky začali hovoriť. Naučte sa základy angličtiny a začnite ich v praxi používať hneď.  V mojom ebooku sa naučíte ako.

Tieto základy angličtiny v pdf si môžete zdarma stiahnuť TU.

Verím, že vám ebook spríjemní a uľahčí štúdium a že pre vás bude rovnako užitočný ako pre moje študentky a študentov 🙂

Alexandra Pilečková
Študenti o mne hovoria, že som trpezlivá a mám vynikajúci spôsob výučby. Ja o sebe hovorím, že robím, čo milujem a robím to najlepšie, ako viem.

5 krokov k úspešnej anglickej konverzácii

Nemusíte čakať na dokonalú angličtinu, na to, aby ste po anglicky začali hovoriť. Naučte sa základy angličtiny a začnite ich v praxi používať hneď.  V mojom ebooku sa naučíte ako.

Prevediem vás 5 základnými krokmi, ktoré potrebujete vedieť, aby ste zvládli anglickú konverzáciu aj ako úplní začiatočníci.