Recenzie

Moja práca slovami ľudí, ktorí už so mnou mali možnosť spolupracovať.

"Najlepšia a najmilšia pani doučovateľka na svete ☺️ Každá hodina s Alex spája príjemné s užitočným. Po doučovaní odchádzam vždy s úsmevom na tvári. Odporúčam každému, kto chce začať s Angličtinou alebo sa v nej zdokonaliť.👍🏻" ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Filip N.
"Ďakujem Alex, že mi pomáha v prekonaní samej seba,a to v konverzovani po anglicky, už po prvej hodine zo mňa opadol ten veľký stres a začala som sa tešiť na každú ďalšiu lekciu. Momentálne sa vôbec nebojím robiť chyby, ani sa tak už nehanbím hovoriť po anglicky 🙂 lekcie sú super, pohodové a vždy mám po nich dobrú náladu, ďakujem a teším sa na ďalšie ..Alex som si vybrala, lebo na mňa urobila dobrý dojem na sociálnej sieti a som šťastná, že som dala na svoj pocit, Alex je super človek, da sa s ňou hovoriť o hocičom ;)"
Júlia G.
"Hodiny s Alex su skvele prv som sa bala a mala tremu ale ta hned opadla. Na hodinach je prijemna uvolnena atmosféra, Alex vymýšľa stále zaujímavé úlohy ,konverzujeme o rozličných témach, všíma si kde robim chyby a upozorni ma hned plus si vysvetlíme ako to ma byt správne. Na hodiny sa stále tesim a anglictina ma tym pádom bavi viac ako doteraz. 💫"
Dominika S.
"Vrele odporucam! Anglictina s Alex je skvela! Je velmi mila a ma velku trpezlivost.:) chodim pravidelne a nema to chybu, vela ma uz naucila."
Richard M.
"Najlepšie rozhodnutie začať hodiny angličtiny s Alex 😍 milé, vtipné dievča, s ktorým je angličtina naozaj zábava 😍👌🏼 určite odporúčam každému, kto sa chce naučiť alebo zdokonaliť v angličtine😊"
Sabina K.
"Dřív mě často přepadaly myšlenky, že vůbec nic neumím, že si nepamatuji slovíčka a že nedokážu mluvit plynule. Měla jsem chuť to celý vzdát, prostě s tím mrsknout a už se k tomu nikdy nevracet. Měla jsem obrovský štěstí, protože jsem potkala Alex. Z každé naší hodiny odcházím totálně namotivovaná a šťastná, že jsem to nevzdala. Alex totiž dokáže v hodinách velmi přirozeně pochválit a povzbudit. Takže jstli někdo bojujete s tím, že nejste dost dobří, nevěříte si, podceňujete se, běžte k Alex, ona vás namotivuje tak, že z vás spadne veškerá nedůvěra, že nejste dost dobří, nepamatujete si slovíčka a neumíte gramatiku, ale VY si naopak po hodinách s ní začnete v angličtině konečně věřit!"
Anna K.
"Alex som dohodil mojej svokre, ktorá je úplný začiatočník a mala tak trochu fóbiu z angličtiny. Po cca polroku vidím veľký progres hlavne v motivácii. Teraz sa snaží prekladať veci okolo seba, zachytí niekedy aj v telke frázu a dokonca sa učí s vnúčatami. Skvelý pohľad, keď si s vnukom posielali autá rôznych farieb a ozývalo sa "Blue! Red! Green!" Vďaka Alex, že si jej otvorila svet, už si verí na hotel i na letisko."
Tomáš M.
"Hodiny s Alex boli úžasné😊príprava, priebeh hodín, učebný materiál a taktiež uvoľnená a priateľská atmosféra, všetko bolo dokonalé. Veľmi mi tieto hodiny pomohli , táto žena robí svoju prácu fakt s láskou a to vidieť na každej hodine. Učenie angličtiny tak ide naozaj veľmi ľahko 😊 určite odporúčam všetkými desiatimi 😊"
Sarah K.
"Nejlepší angličtina, co jsem kdy měla - vždycky to byla hodina plná dobré nálady, smíchu, i osobního sdílení (v AJ samozřejmě). S takovou lehkostí a hravostí se učí a opakuje AJ vlastně sama. Alex je prostě víc než skvělá."
Kateřina F.
"Veľmi si vážim, že na hodinách mysli o krok dopredu snáď aj o dva. Myslím, že to z nej robí profesionálnu lektorku, vysvetľuje mi, kde robím chyby a prečo, zároveň ma vie motivovať zaujímavými úlohami a v neposlednom rade povzbudiť v ďalšom štúdiu. Obdivujem jej schopnosť pristupovať k nám individuálne podľa našich potrieb. Alex, ďakujem moc."
Júlia J.
"Alex hodnotím jedine pozitívne. Komunikácia je s ňou veľmi príjemná, zábavná a uvoľnená, bez žiadnych stresov alebo obáv. Dá sa s ňou veľmi dobre dohodnúť či už na termínoch hodín alebo samotných témach. Môžem jedine odporučiť."
Alexandra G.
Na hodinách angličtiny s Alex som sa vždy veľa naučila. Hodiny boli vždy pohodové, Alex veľmi milá, vnímavá. Vždy sme preberali aktuálne témy, ktoré som vedela aj v praxi hneď využiť. Môžem vrelo odporučiť :-*
Renátka V.
"Hodiny s Alex sú super. Ani neviem, ako nám hodina rýchlo utečie. Nechá ma veľa rozprávať a má výborný štýl výučby, pri ktorej žiadna nuda nehrozí."
Miriam L.
"Už po prvej hodine budete cítiť pokrok. Rozkecáte sa s ľahkosťou a sami budete prekvapení čo vás je. Za mňa najlepšia voľba."
Kristína P.
"Alex je príjemná lektorka, pri ktorej sa dokážem uvoľniť. Hravou formou zvládne hodinu, tak že niekedy nechápeme ako rýchlo ubehla. Je super, že vie tempo a obsah prispôsobiť mojim potrebám. Vždy sa teším na každú našu hodinu. Odporúčam hlavne tým, ktorý majú strach a obavy. Pri Alex ich vôbec nemusíte mať, je to proste pokladík."
Eva P.
"Angličtina s Alex bola správna voľba. Hodiny sú uvoľnené a preto aj učenie ide lepšie. Je trpezlivá a vie povzbudiť. S Alex sa naučíte, zasmejete a na konci hodiny budete plný elánu do učenia. Jej hodiny vrelo odporúčam."
Alexandra Š.

Máte záujem o súkromné lekcie?

Nechajte mi svoj email a ja sa vám obratom ozvem.