Lekcie angličtiny

Lekcie angličtiny, na ktoré sa budete tešiť. 
Šité na mieru len pre vás.

Užite si svoj sebarozvoj a pracujte na svojej angličtine pri šálke kávy a príjemnej konverzácii.

Lekcie angličtiny - Angličtina s Alex

Je to celé o vás a pre vás.

Získate pevné základy a naučíte sa viesť jednoduchú konverzáciu.

Materiály

Hravé a zaujímavé lekcie angličtiny, ktoré vám pomôžu príjemne sa odreagovať a zároveň efektívne študovať.

Konverzácia

Už z prvej lekcie angličtiny si odnesiete užitočné slovíčka a frázy, ktoré sa naučíte prakticky využiť v konverzácii.

Niečo naviac

Rada vám poradím extra články, videá a cvičenia, ktoré vám pomôžu učiť sa efektívne a s radosťou aj mimo našich lekcií.

Všetky dôležité informácie prehľadne v jednom videu

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Máte záujem o súkromné lekcie?

Nechajte mi svoj email a ja sa vám obratom ozvem.

Lekcie angličtiny - aktuálny cenník kurzov od 1.1.2024

Mini
170€
10 x 25min lekcia, platnosť 12 týždňov
Krátke konverzačné lekcie angličtiny pre zaneprázdnených študentov.
Premium
350€
10 x 60min lekcií, platnosť 12 týždňov
Intenzívnejšia spolupráca, pre študentov, ktorí chcú napredovať stále viac.

Pre dvojice je dostupná varianta Standard 190€/os. alebo Premium 270€/os.

Lekciu je možné zrušiť alebo presunúť max. 24 hodín pred dohodnutým termínom. V prípade neskorého zrušenia (menej než 24 hodín vopred) je lekcia účtovaná ako odučená.

Celé pravidlá spolupráce si môžete prečítať  TU.

"Dlho som sa odhodlávala začať alebo skôr oprášiť vedomosti z angličtiny, bála som sa. Potom mi nejakým zázrakom pristála na instagrame Angličtina s Alex, dlho som ju sledovala až som sa rozhodla skúsiť to. S istotou môžem povedať, že to bolo to najlepšie rozhodnutie a najlepšia investícia. Hodiny prebiehajú vždy v pohodovej atmosfére, zbavila som sa strachu z rozprávania, úlohy sú tématické prispôsobené mojim vedomostiam. Kto nemá rád skupinové hodiny angličtiny toto je tá najlepšia voľba. Odporúčam všetkými desiatimi.😊"
Michaela G.
"Hodiny s Alex boli úžasné😊príprava, priebeh hodín, učebný materiál a taktiež uvoľnená a priateľská atmosféra, všetko bolo dokonalé. Veľmi mi tieto hodiny pomohli , táto žena robí svoju prácu fakt s láskou a to vidieť na každej hodine. Učenie angličtiny tak ide naozaj veľmi ľahko 😊 určite odporúčam všetkými desiatimi 😊"
Sarah K.
"Alex som dohodil mojej svokre, ktorá je úplný začiatočník a mala tak trochu fóbiu z angličtiny. Po cca polroku vidím veľký progres hlavne v motivácii. Teraz sa snaží prekladať veci okolo seba, zachytí niekedy aj v telke frázu a dokonca sa učí s vnúčatami. Skvelý pohľad, keď si s vnukom posielali autá rôznych farieb a ozývalo sa "Blue! Red! Green!" Vďaka Alex, že si jej otvorila svet, už si verí na hotel i na letisko."
Tomáš M.
"Dřív mě často přepadaly myšlenky, že vůbec nic neumím, že si nepamatuji slovíčka a že nedokážu mluvit plynule. Měla jsem chuť to celý vzdát, prostě s tím mrsknout a už se k tomu nikdy nevracet. Měla jsem obrovský štěstí, protože jsem potkala Alex. Z každé naší hodiny odcházím totálně namotivovaná a šťastná, že jsem to nevzdala. Alex totiž dokáže v hodinách velmi přirozeně pochválit a povzbudit. Takže jstli někdo bojujete s tím, že nejste dost dobří, nevěříte si, podceňujete se, běžte k Alex, ona vás namotivuje tak, že z vás spadne veškerá nedůvěra, že nejste dost dobří, nepamatujete si slovíčka a neumíte gramatiku, ale VY si naopak po hodinách s ní začnete v angličtině konečně věřit!"
Anna K.
"Nejlepší angličtina, co jsem kdy měla - vždycky to byla hodina plná dobré nálady, smíchu, i osobního sdílení (v AJ samozřejmě). S takovou lehkostí a hravostí se učí a opakuje AJ vlastně sama. Alex je prostě víc než skvělá."
Kateřina F.

Máte záujem o súkromné lekcie?

Nechajte mi svoj email a ja sa vám obratom ozvem.