Lekcie angličtiny

Lekcie angličtiny, na ktoré sa budete tešiť. 
Šité na mieru presne podľa toho, čo potrebujete precvičiť.

Užite si svoj sebarozvoj a pracujte na svojej angličtine pri šálke kávy a príjemnej konverzácii.

Lekcie angličtiny

Je to celé o vás a pre vás.

Získate pevné základy a naučíte sa viesť jednoduchú konverzáciu.

Materiály

Hravé a zaujímavé lekcie angličtiny, ktoré vám pomôžu príjemne sa odreagovať a zároveň efektívne študovať.

Konverzácia

Už z prvej lekcie angličtiny si odnesiete užitočné slovíčka a frázy, ktoré sa naučíte prakticky využiť v konverzácii.

Niečo naviac

Rada vám poradím extra články, videá a cvičenia, ktoré vám pomôžu učiť sa efektívne a s radosťou aj mimo našich lekcií.

Všetky dôležité informácie prehľadne v jednom videu

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Máte záujem o súkromné lekcie?

Zadajte svoj email, obratom sa vám ozvem, aby sme sa porozprávali o vašej predstave o štúdiu a časových možnostiach.

Lekcie angličtiny - aktuálny cenník kurzov

Mini
170€
10 x 25min lekcia, platnosť 12 týždňov
Krátke konverzačné lekcie angličtiny pre zaneprázdnených študentov.
Premium
350€
10 x 60min lekcií, platnosť 12 týždňov
Intenzívnejšia spolupráca, pre študentov, ktorí chcú napredovať stále viac.

Termín je možné zrušiť alebo presunúť max. 24 hodín pred dohodnutou lekciou. V prípade neskorého zrušenia (menej než 24 hodín vopred) je lekcia účtovaná ako odučená.

Cenník platný od 1.3.2023

Pravidlá spolupráce si môžete prečítať  TU.

 

Referencie

"Dlho som sa odhodlávala začať alebo skôr oprášiť vedomosti z angličtiny, bála som sa. Potom mi nejakým zázrakom pristála na instagrame Angličtina s Alex, dlho som ju sledovala až som sa rozhodla skúsiť to. S istotou môžem povedať, že to bolo to najlepšie rozhodnutie a najlepšia investícia. Hodiny prebiehajú vždy v pohodovej atmosfére, zbavila som sa strachu z rozprávania, úlohy sú tématické prispôsobené mojim vedomostiam. Kto nemá rád skupinové hodiny angličtiny toto je tá najlepšia voľba. Odporúčam všetkými desiatimi.😊"
Michaela G.
"Ďakujem Alex, že mi pomáha v prekonaní samej seba,a to v konverzovani po anglicky, už po prvej hodine zo mňa opadol ten veľký stres a začala som sa tešiť na každú ďalšiu lekciu. Momentálne sa vôbec nebojím robiť chyby, ani sa tak už nehanbím hovoriť po anglicky 🙂 lekcie sú super, pohodové a vždy mám po nich dobrú náladu, ďakujem a teším sa na ďalšie ..Alex som si vybrala, lebo na mňa urobila dobrý dojem na sociálnej sieti a som šťastná, že som dala na svoj pocit, Alex je super človek, da sa s ňou hovoriť o hocičom ;)"
Júlia G.
"Vrele odporucam! Anglictina s Alex je skvela! Je velmi mila a ma velku trpezlivost.:) chodim pravidelne a nema to chybu, vela ma uz naucila."
Richard M.
"Najlepšie rozhodnutie začať hodiny angličtiny s Alex 😍 milé, vtipné dievča, s ktorým je angličtina naozaj zábava 😍👌🏼 určite odporúčam každému, kto sa chce naučiť alebo zdokonaliť v angličtine😊"
Sabina K.
"Najlepšia a najmilšia pani doučovateľka na svete ☺️ Každá hodina s Alex spája príjemné s užitočným. Po doučovaní odchádzam vždy s úsmevom na tvári. Odporúčam každému, kto chce začať s Angličtinou alebo sa v nej zdokonaliť.👍🏻" ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Filip N.
"Dřív mě často přepadaly myšlenky, že vůbec nic neumím, že si nepamatuji slovíčka a že nedokážu mluvit plynule. Měla jsem chuť to celý vzdát, prostě s tím mrsknout a už se k tomu nikdy nevracet. Měla jsem obrovský štěstí, protože jsem potkala Alex. Z každé naší hodiny odcházím totálně namotivovaná a šťastná, že jsem to nevzdala. Alex totiž dokáže v hodinách velmi přirozeně pochválit a povzbudit. Takže jstli někdo bojujete s tím, že nejste dost dobří, nevěříte si, podceňujete se, běžte k Alex, ona vás namotivuje tak, že z vás spadne veškerá nedůvěra, že nejste dost dobří, nepamatujete si slovíčka a neumíte gramatiku, ale VY si naopak po hodinách s ní začnete v angličtině konečně věřit!"
Anna K.
"Alex som dohodil mojej svokre, ktorá je úplný začiatočník a mala tak trochu fóbiu z angličtiny. Po cca polroku vidím veľký progres hlavne v motivácii. Teraz sa snaží prekladať veci okolo seba, zachytí niekedy aj v telke frázu a dokonca sa učí s vnúčatami. Skvelý pohľad, keď si s vnukom posielali autá rôznych farieb a ozývalo sa "Blue! Red! Green!" Vďaka Alex, že si jej otvorila svet, už si verí na hotel i na letisko."
Tomáš M.
"Hodiny s Alex boli úžasné😊príprava, priebeh hodín, učebný materiál a taktiež uvoľnená a priateľská atmosféra, všetko bolo dokonalé. Veľmi mi tieto hodiny pomohli , táto žena robí svoju prácu fakt s láskou a to vidieť na každej hodine. Učenie angličtiny tak ide naozaj veľmi ľahko 😊 určite odporúčam všetkými desiatimi 😊"
Sarah K.
"Nejlepší angličtina, co jsem kdy měla - vždycky to byla hodina plná dobré nálady, smíchu, i osobního sdílení (v AJ samozřejmě). S takovou lehkostí a hravostí se učí a opakuje AJ vlastně sama. Alex je prostě víc než skvělá."
Kateřina F.
"Veľmi si vážim, že na hodinách mysli o krok dopredu snáď aj o dva. Myslím, že to z nej robí profesionálnu lektorku, vysvetľuje mi, kde robím chyby a prečo, zároveň ma vie motivovať zaujímavými úlohami a v neposlednom rade povzbudiť v ďalšom štúdiu. Obdivujem jej schopnosť pristupovať k nám individuálne podľa našich potrieb. Alex, ďakujem moc."
Júlia J.
"Alex hodnotím jedine pozitívne. Komunikácia je s ňou veľmi príjemná, zábavná a uvoľnená, bez žiadnych stresov alebo obáv. Dá sa s ňou veľmi dobre dohodnúť či už na termínoch hodín alebo samotných témach. Môžem jedine odporučiť."
Alexandra G.
Na hodinách angličtiny s Alex som sa vždy veľa naučila. Hodiny boli vždy pohodové, Alex veľmi milá, vnímavá. Vždy sme preberali aktuálne témy, ktoré som vedela aj v praxi hneď využiť. Môžem vrelo odporučiť :-*
Renátka V.
"Hodiny s Alex sú super. Ani neviem, ako nám hodina rýchlo utečie. Nechá ma veľa rozprávať a má výborný štýl výučby, pri ktorej žiadna nuda nehrozí."
Miriam L.
"Už po prvej hodine budete cítiť pokrok. Rozkecáte sa s ľahkosťou a sami budete prekvapení čo vás je. Za mňa najlepšia voľba."
Kristína P.
"Alex je príjemná lektorka, pri ktorej sa dokážem uvoľniť. Hravou formou zvládne hodinu, tak že niekedy nechápeme ako rýchlo ubehla. Je super, že vie tempo a obsah prispôsobiť mojim potrebám. Vždy sa teším na každú našu hodinu. Odporúčam hlavne tým, ktorý majú strach a obavy. Pri Alex ich vôbec nemusíte mať, je to proste pokladík."
Eva P.
"Angličtina s Alex bola správna voľba. Hodiny sú uvoľnené a preto aj učenie ide lepšie. Je trpezlivá a vie povzbudiť. S Alex sa naučíte, zasmejete a na konci hodiny budete plný elánu do učenia. Jej hodiny vrelo odporúčam."
Alexandra Š.

Máte záujem o súkromné lekcie?

Zadajte svoj email, obratom sa vám ozvem, aby sme sa porozprávali o vašej predstave o štúdiu a časových možnostiach.